Społeczność Sziols X-Kross

Podpis

PETER GRUBER

Ratownik górski, Salzburg (Austria)

„Czy wąska górska przełęcz na wysokości 4 000 m, czy przelotny śnieg i mroźne temperatury albo zakurzona, niekończąca się, szeroka dolina w 40-stopniowym upale – z okularami SZIOLS nigdy nie doświadczysz problemu zaparowanych soczewek. Praktyczne rozwiązanie, innowacyjna koncepcja, idealna także dla okularników, czyni je rzetelnym kompanem szczególnie w ekstremalnych warunkach. My dajemy okularom SZIOLS najwyższe noty!”

Podpis

RETO STOCH

Zwycięzca RAAM and TORTOUR 2012

„RAAM to najtrudniejszy wyścig wytrzymałościowy na świecie… Przemierzasz pustynię w wysokich temperaturach, sięgających nawet 46˚C, by później znaleźć się w okolicy Gór Skalistych, gdzie temperatura oscyluje w granicach 0˚C na wysokości 3 300 m n.p.m.… Używałem profesjonalnych okularów sportowych SZIOLS przez 22 godz. dziennie przez osiem kolejnych dni. To one przyczyniły się do mojego zwycięstwa w 2012 roku: nigdy nie parowały, mogłem sprawie wymieniać filtry w zależności od warunków pogodowych, a przede wszystkim dzięki wewnętrznej wkładce optycznej, przez co cel był zawsze przejrzyście na widoku! Z pewnością nadal będę używał okularów SZIOLS”

Podpis

ELISABETH EGARTER

Zwyciężczyni biegu górskiego Transalpine Run 2010

„Latem moje życie skupia się wokół treningów biegowych lub rowerowych w leśnych, górskich terenach, w zimie całe dni spędzam na stokach narciarskich lub biegam. Właśnie dlatego okulary SZIOLS są stworzone dla mnie. W kilka sekund mogę dopasować odpowiedni filtr w zależności od sportu i warunków pogodowych, co gwarantuje mi perfekcyjne widzenie, co z kolei pozwala na przekraczanie własnych granic. Jako kobieta, doceniam też możliwość dopasowania koloru okularów do ubioru – bogata kolorystyka to prosta zmiana stylu w kilka sekund. Dlatego teraz, jak i w przyszłości moje motto to: no sport without SZIOLS”

Podpis

FREDRIK LÖÖF

OLYMPIC GOLD MEDALLIST, LONDON 2012

„Być przygotowanym… By wygrać olimpijskie złoto… Załóż swoje okulary X-Kross i już jesteś o krok bliżej”

Podpis

LEON HEBSAKER

Mistrz Bawarii w łucznictwie U23

„System X-KROSS szczególnie doceniłem za wysoki kontrast, jaki zawsze wyostrza widzenie, co jest gwarancją sukcesu. X-KROSS umożliwia uzyskanie zawsze tych samych warunków oświetlenia podczas turnieju.” Leon Hebsaker to młody, utalentowany sportowiec, odnoszący sukcesy w łucznictwie. W tej dziedzinie estetyka jest bardzo ważna – łucznicy występują tylko w bieli. Perfekcyjny balans siły fizycznej i psychiki to podstawa sukcesu. Ekstremalna ostrość widzenia to najważniejszy warunek by celnie trafić w tarczę. Funkcjonalne filtry X-Kross wspomagane najwyższej jakości optyką, dostarczają odpowiednią bazę i przybliżają do perfekcji.


Akceptuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.