Filtr X-KROSS Running Clear Mirror Expand

Filtr X-KROSS Running Clear Mirror

Sziols Sziols

Nowy

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Więcej szczegółów

Filtr X-KROSS Running Clear Mirror

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu.  Zaawansowana konstrukcja to nie tylko odpowiednia cyrkulacja powietrza, ale też właściwa ochrona przed odblaskami. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. 

Przezroczysty filtr z powłoką lustrzaną szczególnie polecany we wczesnych godzinach porannych i wieczornych (słabe oświetlenie) lub w czasie dużego zachmurzenia (gęste chmury).  

Zmieniające się warunki oświetlenia Zmieniające się warunki oświetleniaAir Clima Management – ochrona przed zaparowaniem Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem 
Chmury i słabe oświetlenieChmury i słabe oświetlenie
Absorpcja światła70-90%
MateriałPoliwęglan
Akceptuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.