Filtr X-KROSS Running Brown Mirror Expand

Filtr X-KROSS Running Brown Mirror

Sziols Sziols

Nowy

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Więcej szczegółów

Filtr X-KROSS Running Brown Mirror

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu.  Zaawansowana konstrukcja to nie tylko odpowiednia cyrkulacja powietrza, ale też właściwa ochrona przed odblaskami. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. 

Najwyższy kontrast połączony z silną ochroną przed odblaskami. Idealny do użytkowania w mocnym słońcu. 

Ochrona przed promieniami słonecznymiOchrona przed promieniami słonecznymiAir Clima Management – ochrona przed zaparowaniem Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem 
Zmieniające się warunki oświetlenia Zmieniające się warunki oświetlenia  
Absorpcja światła15-25%
MateriałPoliwęglan
Akceptuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.