Filtr X-KROSS Running Orange Mirror Expand

Filtr X-KROSS Running Orange Mirror

Sziols Sziols

Nowy

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. 

Więcej szczegółów

Filtr X-KROSS Running Orange Mirror

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu.  Zaawansowana konstrukcja to nie tylko odpowiednia cyrkulacja powietrza, ale też właściwa ochrona przed odblaskami. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. 

Gradalnie barwiony filtr z powłoką lustrzaną gwarantuje optymalne rozpoznanie terenu. Zapewnia zbalansowaną ochronę przed odblaskami i wysoki kontrast. Idealny w zmieniających się warunkach oświetlenia. 

Ochrona przed promieniami słonecznymiOchrona przed promieniami słonecznymiChmury i słabe oświetlenieChmury i słabe oświetlenie
Zmieniające się warunki oświetlenia Zmieniające się warunki oświetlenia Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem 
Absorpcja światła35-55%
MateriałPoliwęglan
Akceptuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.