Filtr X-KROSS Running Red Mirror Expand

Filtr X-KROSS Running Red Mirror

Sziols Sziols

Nowy

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Więcej szczegółów

Filtr X-KROSS Running Red Mirror

Oryginalny filtr z panoramiczną tarczą zapewnia szerokie pole widzenia. Idealnie sprawdza się w sportach o stosunkowo niskiej prędkości i intensywnym ruchu, powodujących intensywne pocenie w okolicach czoła i oczu.  Zaawansowana konstrukcja to nie tylko odpowiednia cyrkulacja powietrza, ale też właściwa ochrona przed odblaskami. Filtry RUNNING zapewniają dokładne i szybkie rozpoznanie terenu, wyostrzając nierówności. Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. 

Filtr w odcieniu czerwonym z lustrzaną powłoką. Wyraźnie wzmacnia kontrast i chroni wzrok.     

Ochrona przed promieniami słonecznymiOchrona przed promieniami słonecznymiAir Clima Management – ochrona przed zaparowaniem Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem 
Zmieniające się warunki oświetlenia Zmieniające się warunki oświetlenia  
Absorpcja światła30-50%
MateriałPoliwęglan
Akceptuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.