Filtr X-KROSS SKI Orange Mirror Expand

Filtr X-KROSS SKI Orange Mirror

Sziols Sziols

Nowy

Profesjonalny filtr zaprojektowany by sprostać wymaganiom trudnych warunków pogodowych – od jaskrawego słońca na lodowcu do słabego światła podczas opadów śniegu, mgły. Zwiększa kontrast, umożliwiając optymalne rozpoznanie warunków terenu, światła i zacienienia w niskich temperaturach (poniżej 0°C).

Więcej szczegółów

Filtr X-KROSS SKI Orange Mirror

Profesjonalny filtr zaprojektowany by sprostać wymaganiom trudnych warunków pogodowych – od jaskrawego słońca na lodowcu do słabego światła podczas opadów śniegu, mgły. Zwiększa kontrast, umożliwiając optymalne rozpoznanie warunków terenu, światła i zacienienia w niskich temperaturach (poniżej 0°C). Zaprojektowany by niwelować różnice temperatur (oko – środowisko). Wszystkie filtry zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Wielofunkcyjny filtr z powłoką lustrzaną sprawdzający się w różnych warunkach oświetlenia – od umiarkowanego nasłonecznienia po słabe światło (np. mgła, opady śniegu, zmierzch). Gwarancja zbalansowanego kontrastu. 

Ochrona przed promieniami słonecznymiOchrona przed promieniami słonecznymiZmieniające się warunki oświetlenia Zmieniające się warunki oświetlenia 
Chmury i słabe oświetlenieChmury i słabe oświetlenieAir Clima Management – ochrona przed zaparowaniem Air Clima Management – ochrona przed zaparowaniem
Opady śnieguOpady śnieguOchrona przed zimnemOchrona przed zimnem
Ochrona przed wiatrem

Absorpcja światła35-55%
MateriałPoliwęglan
Akceptuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.